Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Дослідження активних фільтрів на операційних підсилювачах

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІТРЕ
Факультет:
Радіотехніка
Кафедра:
Кафедра радіоелектронних пристроїв та систем (РЕПС)

Інформація про роботу

Рік:
2013
Тип роботи:
Методичні вказівки до лабораторної роботи
Предмет:
Аналогові та електронні пристрої

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Національний університет «Львівська політехніка» Дослідження активних фільтрів на операційних підсилювачах Методичні вказівки до лабораторної робити з дисципліни “ Аналогові Електронні Пристрої ” Львів 2010 Дослідження активних фільтрів на операційних підсилювачах: Методичні вказівки до лабораторної роботи з дисципліни «Аналогові електронні пристрої» для студентів спеціальностей 23.01, 23.05 / Уклад. 1.1. Блажкевич, Л.А. Снісарук - Львів: ДУ«ЛП», 1994- с.-наукр. мові. Укладачі 1.1.Блажкевич, к.т.н., доц. В.Д.Сніпарук, к.т.н. с.н.с. Відповідальний за випуск З.Д. Грицьків, д.т.н., проф. Рецензенти: К.С. Семенистий, к.т.н., доц. В.Д. Голинський, к.т.н., доц. Мета роботи – зняти характеристики та дослідити властивості активних RC- фільтрів , ознайомитись з основами розрахунку їх параметрів . ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА Активні фільтри – це фільтри, в яких використані активні елементи . Найчастіше такі фільтри застосовуються на низьких частотах , коли використання індуктивностей та ємностей , що характерно для LC- фільтрів , неефективне , адже для побудови фільтрів низьких частот потрібні значні ємності , індуктивності , і отже , такі фільтри мали б великі габарити і вагу . Активними елементами в активних фільтрах найчастіше служать ОП ( операційні підсилювачі ) , а потрібна АЧХ забезпечується RC- ланками називається активними RC- фільтрами ( далі АФ ) В залежності від розташування смуг пропускання і затримки АФ поділяють на : фільтри нижніч частот ( ФНЧ ) , верхніх частот ( ФВЧ ) , смугові (СФ ) і режекторні (РФ ) . Схемні побудови АФ визначаються розташування цих смуг і числом ланок , а також їх порядком. Передавальна функція одно ланкового Аф нижніх і верхніх частот першого порядку має один полюс , а в смугових і режекторних число полюсів рівне двом . Нагадаємо , що порядок фільтра визначається порядком диференційного рівняння , що описує ланку фільтра . У одноланкового АФНЧ першого порядку (рис .1) коефіцієнт підсилення АЧХ розраховується за формулою / При цьому частота зрізу :
Антиботан аватар за замовчуванням

05.03.2013 19:03

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини